Забронювати

Твоє перше бажання на Новий рік вже виконано! - Доба у Подарунок!

Доба у подарунок 2+1 від готелю «Fontan Prestige»

Бронюй зараз, міста тануть!

Вільні дати: 

20.12 - 28.12

1.01 - 15.01

+38 (097) 737-77-00

Новий рік в Одесі в готелі Фонтан-Престиж!

Новорічний подарунок вже чекає на вас - одна доба в готелі за умов бронювання номеру від двох діб. Бронюй зараз, встигни до 15.01.22.

"Fontan Prestig" - це новий елітний готельний комплекс, який формує невеликий квартал з котеджів або таун хаусів і апартаментів. Кожен будинок готеля уявляє собою окрему троьох-поверхову будову з гаражем та колекційними ландшафтними рослинами перед фасадом. Інтер'єр запропонован з натуральних материалів у теплих тонах. Ви можете зняти котедж на будь який термін від однієї доби. Котеджі або таун-хауси чудово використовуються сім'ями для довгосрокового проживання, або арендються великими компаніями для свят, дней народжень та весіль. Готель, також, пропонує апартаменти - це двух-, трьох-, чотирьох-кімнатні квартири з кухнею та кількома відпочивальнями. 

Котеджі або таун-хауси - це добра сучасана альтернатива аренди дома. Арендуя котедж ви отримаете охорону, та сервіс 7/24. 

Знимаючи апартаменті ви маєте в аренді високотехнологічну комфортну квартиру з рестораном на першому поверсі та в зручному районі міста, який розташован, приблизно, за 10-15 хвилин від усіх городських цікавостей.

Номера на свята бронюють дуже швидко, міст обмаль, тому робіть це саме зараз. 

Апартаменти «Люкс» двокімнатні

Детальніше

Апартаменти «Люкс» трьохкімнатні

Детальніше

Котедж «Люкс» з чотирма чи трьома спальнями

Детальніше

Котедж «Люкс» з трьома спальнями та приватним басейном

Детальніше